obraz - logo-biotechnologow.jpg

Środkowoeuropejska Konferencja ECOpole’13

Podczas Środkowoeuropejskiej Konferencji ECOpole’13 w Jarnołtówku (23-26.10.2013). Zaprezentowaliśmy 1 referat oraz 4 postery naukowe:
  1. Dominik Jerz, Paweł Krems, Małgorzata Rajfur, Maria Wacławek, Marina V. Frontasyeva, Andrzej Kłos: Evaluation of the heavy metals deposition on the Opole province using mosses.

2. Piotr Godyń, Agnieszka Dołhańczuk-Śródka, Zbigniew Ziembik, Andrzej Kłos: Measurments of 222Rn activity in the buildings of the Opole University.

3. Magdalena Koszałkowska, Łukasz Kręcidło, Teresa Krzyśko-Łupicka: Microbiological analysis of bioareosol in ford industry.

4. Paweł Krems, Dominik Jerz, Małgorzata Rajfur, Andrzej Kłos: The biosorption of copper(II) cations by Elodea canadensis L., Myriophyllum spicatum L., and Ceratophyllum demersum L.

5. Maria Zielińska, Małgorzata Rajfur, Rafał Kozłowski, Andrzej Kłos: Biomonitoring of the odra river using Palmaria palmate algae.

Koło Naukowe Biotechnologów
przy Katedrze Biotechnologii i Biologii Molekularnej